Radiofrekwencja mikroigłowa

Innowacyjna Radiofrekwencja Mikroigłowa (RF) to jeden z najlepszych zabiegów estetycznych ostatnich lat na świecie. Określany jako nieoperacyjny lifting- oddziałuje jednoczenie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry. Niezastąpiony w leczeniu blizn i rozstępów, zdecydowanie przewyższający wszelkie do tej pory stosowane metody.
WSKAZANIA:
*wiotka, mało jędrna skóra twarzy, szyi, dekoltu (działanie przeciwstarzeniowe)
*korekta owalu twarzy, opadające policzki "chomiki"
*zmarszczki i drobne linie
*powiększone pory
*powierzchowne blizny
*skóra po-trądzikowa i atroficzna
*rozstępy
*skóra zwiotczała i mało napięta na dowolnym obszarze ciała (uda, pośladki brzuch- zwłaszcza po ciąży i dużej utracie wagi)
*poprawa jędrności skóry
Nasza najnowsza technologia dostarcza energię RF do najgłębiej położonych warstw skóry, tak by skutecznie przebudować strukturę włókien kolagenowych. Efekty zabiegu widoczne są niemal natychmiast i z czasem narastają. Dzieje się tak dzięki obkurczaniu się włókien kolagenowych pod wpływem oddziałania temperatury, przez co skóra staje się bardziej napięta.
JAK TO DZIAŁA?
Zbieg polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu (głowica wyposażona jest w jednorazowy kartridż z mikroigłami, które nakłuwają skórę na różnej głębokości w zależności od partii skóry) i podgrzaniu skóry za pomocą fal radiowych ( to nic innego jak zmiana prądu elektrycznego na energię cieplną, co przekłada się na silne i kontrolowane podgrzanie głębokich warstw skóry) . Połączenie tych metod to idealne rozwiązanie dla osób które oczekują doskonałych efektów przy niewielkiej ilości wizyt. Natychmiast po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka następnych tygodni po zabiegu. Wówczas następuje proces stymulacji powstania nowego kolagenu, zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań- przez co skóra staje się jędrniejsza i bardziej sprężysta, zmarszczki i blizny wypełniają się.
EFEKTY:
*wygładzenie skóry
*poprawienie elastyczności skóry
*regulacja pracy gruczołów łojowych i potowych
*zmniejszenie widoczności porów
*poprawa nawilżenia
*ujednolicenie kolorytu